FESTIWAL ROŚLIN KRAKÓW MARZEC 2023

Image
Wracamy! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Krakowa z (przed)wiosenną edycją! ??
 
Zapraszamy 18-19 marca do Hali Cracovia przy al. Focha 40. ??? Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, przywieziemy do Was duuuużo towaru. ?
 
Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście... oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim).
Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze. ??
 
Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. ??
 
Dlaczego warto do nas przyjść?
? Rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników.
? Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
? Ceny zaczynające się od 5zł.
? Małe i duże rośliny oraz doniczki.
? Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
? Ogromny wybór.
? Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.
 
?Gdzie?
Hala Cracovia
al. Focha 40
Kraków
 
? Kiedy?
18 marca (sobota) - 8:00-20:00
19 marca (niedziela) - 10:00-18:00
 
? Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK.
 
? Wstęp bezpłatny
  • DATA: 18-19 marca 2023
  • MIASTO: Kraków
  • MIEJSCE: Hala Cracovia

Wstęp darmowy