FESTIWAL ROŚLIN WAŁBRZYCH LISTOPAD 2022

Image
Wiecie, że to już czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach, a zarazem raju dla kochających niepowtarzalny, naturalny klimat w domu?! ??
Zapraszamy mieszkańców Wałbrzycha już 26-27 listopada do Hali Aqua Zdrój. ??? Po ogromnym sukcesie i dużej frekwencji podczas poprzedniej edycji, tym razem przywieziemy do Was duuuużo więcej towaru. ?
 
Aby poczuć powiew świeżości, tradycyjnie szykujemy nowe odmiany, które przesyłacie nam w swoich propozycjach oraz te, które sami dla Was wyselekcjonowaliśmy. Zmieniamy też ofertę doniczek na nowe wzory, dodajemy literaturę dla początkujących i trochę gadżetów dla pasjonatów. ??
 
Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpłynęła na nas. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć u nas coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to przywieźć. ??
 
Dlaczego warto do nas przyjść?
? Rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników.
? Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
? Ceny zaczynające się od 5zł.
? Małe i duże rośliny oraz doniczki.
? Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i gadżety dla pasjonatów.
? Ogromny wybór.
? Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto z hodowli.
 
?Gdzie?
Hala Aqua Zdrój
Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
 
? Kiedy?
26 listopada (sobota) - 8:00-20:00
27 listopada (niedziela) - 10:00-18:00
 
? Wstęp bezpłatny
 
? Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK
  • DATA: 26-27 listopad 2022
  • MIASTO: Wałbrzych
  • MIEJSCE: Hala Aqua Zdrój

Wstęp darmowy